skip to Main Content

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

PAR PROCEDŪRU

KĀDAS IR ULTRAFORMER III PROCEDŪRAS PRIEKŠROCĪBAS?

Aparāta Ultraformer III kārtridži paredzēti dažāda dziļuma iedarbībai uz ādu un zemādas taukaudiem, lai atbrīvotos no grumbām un tauku uzkrājumiem uz gurniem un sāniem. Individuālas programmas dažādu problēmu risināšanai. Nav rehabilitācijas perioda. Iespaidīgi rezultāti.

KĀ ULTRAFORMER III PALĪDZ ATBRĪVOTIES NO TAUKUEM?

Kārtridžs, kas darbojas taukaudu līmenī, sašķeļ taukšūnas, kas pēc tam pa limfātisko sistēmu nonāk aknās. Tālāk taukšūnu sabrukšanas produkti dabiskā veidā tiek izvadīti no organisma.

VAI PROCEDŪRA IR SĀPĪGA?

Klientam ULTRAFORMER III procedūras ir komfortablas, jo ir izstrādāti vairāki procedūru profili dažādiem ādas tipiem. Turklāt praktizējošie ārsti un viņu pacienti, kas veikuši procedūru, atzīst, ka ir mazāks diskomforts un sāpīgums salīdzinājumā ar analogu procedūru ar citiem aparātiem.

BLAKUS EFEKTI

Dažiem pacientiem apstrādājamā āda ir viegli apsārtusi un var veidoties tūska, kas parasti izzūd dažu stundu vai dažu dienu laikā. Pēc procedūras iespējami zilumi un nejutīgums apstrādātās ādas apvidū.

VAI ULTRAFORMER III PROCEDŪRA BŪS MAN PIEMĒROTA?

Ja jūs uztrauc novecošanās pazīmes vai arī vienkārši vēlaties uzlabot savu izskatu, tad – jā. ULTRAFORMER III ir neinvazīva procedūra, lai cīnītos ar grumbām, kā arī sejas un ķermeņa ādas ļenganumu.

Back To Top